ניקוי ריפודים - אקספרט קרפט
 
 
 
 
 
אקספרט קרפט - expert carpet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
אקספרט קרפט הינה בין החברות המובילות בארץ בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, ואחת החברות היחידות המספקות גם שירותי ניקוי עבור מערכות מיזוג. 

רוב פעילות החברה מגיעה מלקוחות חוזרים ומהמלצות, מאחר ורמת השירות, המקצועיות והאחריות, אשר לה מחויבים כל עובדי החברה, היא כזו שקשה למצוא. 

אנו מקפידים על מיון והכשרה של כל העובדים ומשתמשים במיכון ובחומרים המיובאים בלעדית מהחברות המובילות בתחום בארה"ב. כל החומרים מאושרים על-ידי ה- FDA ובטוחים לשימוש לכל סוגי האוכלוסייה (כולל תינוקות, קשישים וחולים).

המכונות בהן אנו משתמשים עובדות בטכניקה של השפרצה ושאיבה בו-זמנית ובלחץ גבוה, ולפיכך מתבצע ניקוי עמוק ויסודי, מבלי שהשטיחים והספות יספגו מים ומבלי שייפגעו בשום צורה. למכונות חלקים מיוחדים, המיועדים לניקוי שטיחים או לניקוי ריפודים, בהתאם לצורך.

טכניקת העבודה מדמה כביסה מחוץ למכונה, באמצעות הליך של הזרקת מים עם החומרים המתאימים לשטיח או הספה ושאיבתם לאחר שנקשרו אל הלכלוך והכתמים. אנו מגיעים למצב בו הפריט נקי ממש כמו אחרי כביסה במכונה, וזאת ללא שימוש במברשות או במכשירים, אשר עלולים לפגוע בסיבי השטיח או בבד הריפוד.

אצלנו הלקוח נמצא במרכז
אנו מעמידים לשירותכם עובדים מיומנים עם תודעת שירות לקוחות גבוהה. החברה מציעה שירות מיידי ומהיר בבית הלקוח, במשרד או במפעל, וכמובן, אחריות מלאה לעבודה. 

נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון 1800-220055 לענות על כל שאלה ולתאם עבורכם ביקור של נציגנו.
         
הצטרפו לרשימת לקוחותינו ותיהנו משירות ברמה הגבוהה ביותר!
מעוניינים במידע נוסף? הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר  בכל עת.

 
 
 
ניקוי ריפודים
 
ניקוי שטיחים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ירושלים | טל': 1800-220055 | דוא"ל: rabenour@gmail.com | שעות פעילות: א' - ה': 08:30 - 18:00, ו': 08:30 - 13:00